Senior Management

Howard.jpg

Howard Jones

Regional Director

Contact Details:
Email: hjones@yorkat.co.uk     Tel: 0115 8967407

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Gareth.jpg

Gareth Davies

Head of Operations

Contact Details:
Email: gdavies@yorkat.co.uk     Tel: 0115 8967402

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

David.jpg

David Knight

Head of Research

Contact Details:
Email: dknight@yorkat.co.uk    Tel: 0115 8967404

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Lee.jpg

Lee Elliott

Head of Projects

Contact Details:
Email: lelliott@yorkat.co.uk    Tel: 0115 8967400

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

 

Project Managers

Philippa.jpg

Philippa Broomhead

Project Manager

Contact Details:
Email: pbroomhead@yorkat.co.uk     

Tel: 0115 8967400

Tom.jpg

Tom Hooley

Trainee Project Manager

Contact Details:
Email: thooley@yorkat.co.uk

Tel: 0115 8967400

Fiona.jpg

Fiona Moore

Consultancy Project Manager

Contact Details:
Email: fmoore@yorkat.co.uk

Tel: 0115 8967400

Alison.jpg

Alison Wilson

Project Manager

Contact Details:
Email: awilson@yorkat.co.uk     

Tel: 0115 8967400

Ed.jpg

Ed Taylor

Project Manager

Contact Details:
Email: etaylor@yorkat.co.uk     

Tel: 0115 8967400

IMG_20180322_113200291.jpg

Steve Malone

Project Manager

Contact Details:
Email: smalone@yorkat.co.uk     

Tel: 0115 8967400

 

Administration

 
Clare.jpg

Clare Asbury

office Manager

Contact Details:
Email: casbury@yorkat.co.uk    Tel: 0115 8967400

Julie.jpg

Julie Wray

administrator

Contact Details:
Email: jwray@yorkat.co.uk    Tel: 0115 8967400